+48 604 492 979

Poznaj nasze psy do adopcji

 

 

          Tutaj przedstawiamy dogi do adopcji, przebywające pod opieką naszego Stowarzyszenia. Na stronie zawarty jest krótki opis każdego psa, jego indywidualne cechy i potrzeby.

Klikając myszką w album z tytułem zdjęcia

możesz zapoznać się z pełną historią każdego doga do adopcji.

        Jeśli czujesz, że jesteś gotowy pomóc a Twój dom jest otwarty na przyjęcie nowego członka rodziny, to zapraszamy Cię do zapoznania się z umieszczonymi tu opisami. Klikając na ogłoszenie możesz zapoznać się z historią naszego podopiecznego.

        Do adopcji oddajemy psy, tylko po uprzednim poznaniu ich charakterów, zachowań, reakcji na różne sytuacje, z kompletem badań weterynaryjnych.

        Staramy się dopasować dom do psa a psa do domu. Dlaczego ? Żeby uszczęśliwić obie strony, adoptujących i adoptowanego psa. Żeby uniknąć sytuacji , kiedy problemy wynikające z adopcji przerastają człowieka i psa.                  Znamy naszych podopiecznych i wiemy, w jakim otoczeniu będą czuły się najlepiej, czy mogą mieszkać w domu, czy w bloku, czy z dziećmi czy bez, czy z innymi zwierzętami, czy też nie.

        Dogi do adopcji ,  to psy po przejściach, oddane z jedynego domu, jaki znały, odebrane właścicielom, którzy nie umieli się nimi poprawnie zająć . Są też takie, które oddawane są przez właścicieli ze łzami w oczach, bo sytuacja domowa zmienia się na tyle, że nie ma innego wyjścia jak znaleźć nowy dom. Dlatego też są w różnym wieku, niektóre szukają przystani na ostatnią drogę.

       Dogi niemieckie to rasa z wrażliwą psychiką, dlatego Stowarzyszenie współpracuje z fantastycznym szkoleniowcem Tomaszem Sandakiem, który wykonuje ogromną pracę nad tym, aby te najbardziej skrzywdzone przez człowieka, ze zniszczoną przez niego psychiką, mogły zostać adoptowane. Tomasz Sandak po adopcji zawsze służy radą nowym opiekunom.

 KOCHANI !

     Mamy w Stowarzyszeniu również dogi, które z różnych względów pozostają pod naszą dożywotnią opieką. Są to dogi starsze, z nieodwracalnie zniszczoną psychiką, chore. Musimy zapewnić im warunki do życia w hotelikach, domach tymczasowych, na naszych barkach spoczywa wówczas finansowanie ich żywienia i leczenia.                                                                                                 Możecie im pomóc !!!

– wpłacając 1%

– wpłacając finansowy datek bezpośrednio na konto stowarzyszenia 

– klikając w opcję Pomagam.pl (zakładka strona główna)                     

– korzystając z aplikacji FaniMani https://fanimani.pl/stowarzyszenie-dogi-adopcje/

–  ustawiając stały comiesięczny przelew na konto stowarzyszenia, w dowolnej         kwocie i odliczając roczną sumę wpłat od dochodu !   

Możesz też kupić pięknie wydany kalendarz z dogami ( link na stronie głównej ) 

Nasz numer konta: 43 1240 4849 1111 0010 2325 1499

Telefon adopcyjny  604 492 979

 

Orzeszek do adopcji
Ptyś gotowy do adopcji

Dogi w nowych domach

Najszczęśliwsze psy na świecie, w najlepszych domach, u najlepszych ludzi. Kochane rodziny adopcyjne DZIĘKUJEMY WAM !!!

Dogi czekające na adopcję

Tutaj umieszczamy nasze dogi do adopcji. Strona aktualizowana jest na bieżąco. Możesz zapoznać się z pełną historią każdego psa, klikając w tytuł ogłoszenia.