Poznaj nasze psy do adopcji

Czujesz, że jesteś gotowy pomóc nam jeszcze bardziej? Twój dom jest otwarty na przyjęcie nowego lokatora? To świetnie, ponieważ możemy Ci przedstawiać nasze psy w potrzebie do adopcji.

Na stronie każdy z naszych podopiecznych ma umieszczone zdjęcie oraz dokładny opis. Znamy naszych pupilów i wiemy, w jakim otoczeniu będą czuły się najlepiej. Psy w potrzebie do adopcji są w różnym wieku. Pamiętaj, że wiele z nich to czworonogi po przejściach — wyrzucone z jedynego domu, jaki znały, niekiedy okaleczone na ciele i duchu, odebrane właścicielom, którzy nie umieli się nimi poprawnie zająć. Nad wieloma z nich wykonaliśmy mnóstwo pracy, która zaowocowała gotowością do adopcji. Psy czekają na nowych, pełnych empatii i pozytywnego nastawienia opiekunów.

Nie wszystkie dogi pod naszą opieką to zwierzęta do adopcji. Niektóre ze względu na starszy wiek i przywiązanie do obecnego opiekuna w hotelu czy domu tymczasowym, zostaną już z nami dożywotnio. Możesz im pomóc, np. wpłacając finansowy datek.

Dogi są stworzone do życia z ludźmi. Zwykle  mogą zamieszkać zarówno w mieszkaniach w blokach, jak również w domach, w rodzinach gdzie są dzieci oraz inne zwierzęta. Każdy z nich ma jednak swój niepowtarzalny charakter, upodobania i zakres tolerancji, dlatego każdemu chętnemu przygarnąć takiego zwierzaka, z przyjemnością zasugerujemy wybór najbardziej odpowiedniego spośród naszych podopiecznych.

Adopcja wirtualna

Jeżeli nie masz możliwości zaadoptowania Doga niemieckiego a rasa ta jest bliska Twojemu sercu, możesz stać sie wirtualnym opiekunem psa do adopcji.

Deklarujesz comiesięczną wpłatę na wybranego przez siebie psa ,kwota wpłaty jest dobrowolna i to ty ustalasz jej wysokość.

Dogi, które znalazły dom

Czujesz, że jesteś gotowy pomóc nam jeszcze bardziej? Twój dom jest otwarty na przyjęcie nowego lokatora? To świetnie, ponieważ możemy Ci przedstawiać nasze psy w potrzebie do adopcji.