Adopcja wirtualna

WIRTUALNA ADOPCJA PSÓW

Jeżeli nie masz możliwości zaadoptowania Doga niemieckiego, a rasa ta jest bliska Twojemu sercu, możesz stać się wirtualnym opiekunem psa do adopcji.

Jak działa adopcja wirtualna?

  • zgłaszasz się do nas deklarując chęć wirtualnego zaadoptowania któregoś z naszych podopiecznych
  • deklarujesz comiesięczną wpłatę na wybranego przez siebie psa (kwota wpłaty jest dobrowolna i to ty ustalasz jej wysokość)
  • dostajesz od nas na bieżąco informację o psie, jego zdrowiu, ewentualnym leczeniu i postępach behawioralnych bądź adopcji rzeczywistej
  • jeżeli zdecydujesz się na adopcję wirtualną twoje imię lub nick zostanie umieszczone na podstronie psa, którego weźmiesz pod opiekę

Jeden pies może posiadać wielu wirtualnych opiekunów, a jeden adoptujący może posiadać kilku wirtualnych podopiecznych. Jeżeli Stowarzyszenie wyadoptuje psa do domu stałego, adopcja wirtualna traci ważność, można z niej zrezygnować bądź przyjąć pod swoje skrzydła innego psiaka.

Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszamy do kontaktu

Zalety adopcji wirtualnej psa

Decyzja o przygarnięciu pod swój dach psa jest bardzo wiążąca. Nawet najwięksi miłośnicy zwierząt nie zawsze mogą ją podjąć. Liczne ograniczenia, takie jak mały metraż mieszkania (przy licznej rodzinie), alergia domowników na sierść czy brak czasu uniemożliwiają posiadanie doga. Na szczęście pomóc tym wyjątkowym czworonogom można też w inny sposób, decydując się na wirtualną adopcję psa. To rozwiązanie, które rekomendujemy wszystkim, również osobom przebywającym za granicą.

Nowi właściciele pozostają w stałym kontakcie z nami. Wpłacają comiesięczny datek na przyznany numer konta, w wysokości, którą zadeklarowali. Kwota jest dowolna. W zamian za to otrzymują informacje o stanie zdrowia swojego podopiecznego, jego osiągnięciach, problemach, zachowaniach. Adopcja wirtualna psa staje się dzięki temu bardziej żywa i realna, a pomagający wie dokładnie, komu i na jakiej zasadzie pomaga.

Dla nas taka stała forma pomocy to okazja do rozplanowania wydatków i zapewnienia czworonogowi jak najlepszej opieki. Za pieniądze uzyskane w ramach wirtualnej adopcji psów opłacamy jedzenie, weterynarza, szkoleniowca, pobyt w hotelu. Dzięki temu wszyscy jednoczymy się, aby osiągnąć wspólny cel — uszczęśliwić doga i znaleźć mu prawdziwy dom.

Dziękujemy za okazane wsparcie. Wirtualna adopcja to dzieło, którego nie moglibyśmy dokonać bez Ciebie. My mamy fundusze na wychowywanie zwierzęcia, a Ty zyskujesz przyjaciela i pewność, na jaki dokładnie cel idą Twoje datki. Zapraszamy do współpracy z naszym stowarzyszeniem!

Adopcja wirtualna

Jeżeli nie masz możliwości zaadoptowania Doga niemieckiego a rasa ta jest bliska Twojemu sercu, możesz stać sie wirtualnym opiekunem psa do adopcji.

Deklarujesz comiesięczną wpłatę na wybranego przez siebie psa ,kwota wpłaty jest dobrowolna i to ty ustalasz jej wysokość.

Dogi do adopcji

Czujesz, że jesteś gotowy pomóc nam jeszcze bardziej? Twój dom jest otwarty na przyjęcie nowego lokatora? To świetnie, ponieważ możemy Ci przedstawiać nasze psy w potrzebie do adopcji.