LARGO

pies/5 miesięcy/błękitny/pod skrzydłami Stowarzyszenia od lipca 2014

    

   

 

Largo pozostanie w swoim domku tymczasowym na zawsze :) Stowarzyszenie, dzięki wsparciu ludzi dobrej woli będzie pomagać finansowo właścicielom Largo w walce o szybki powrót do zdrowia uroczego malucha

Largo przebywa teraz we wspaniałym domku tymczasowym ♥

Po wielu konsultacjach u znanych i cenionych specjalistów zapadła decyzja o konieczności zoperowania łapek Largo. Przybliżony koszt operacji to 6,5 tysiąc złotych. Serdecznie dziękujemy ludziom dobrego serca za wpłaty pieniążków na operację, jesteście wspaniali i niezastąpieni a domkowi tymczasowemu za opiekę, ogromne serce i czas poświęcony naszemu słodziakowi.

Od kilku dni pod nasza opieka jest Largo ♥. Trochę nieśmiały, przemiły i całuśny mały brzdąc. Niestety zanim zacznie żyć pełnią życia będzie musiał się wiele nacierpieć - przed nim leczenie krzywych łapek (prawdopodobnie operacyjne). Obecnie maluch jest w hoteliku na specjalnych szczeniaczkowych warunkach i opiekunowie z oka nie mogą go spuścić, bo natychmiast zjada to co mu pod dziób podejdzie :) Chciał już sobie doładować baterie, dociążyć się kamieniami, chciał też zostać pilotem ;) Myślę, ze lepszego hotelu nie mogliśmy sobie dla niego w okolicach Warszawy wymarzyć, ale mamy śmielsze marzenia - marzenia o domu tymczasowym, który mógłby poświecić swój czas by pomóc przejść małemu błękitnemu przez to wszystko co go jeszcze czeka zanim stanie na prostych 4 łapach.

A może Wrocław? Tam też są dobrzy ortopedzi i tam moglibyśmy go zoperować. Może we Wrocławiu tymczas jakiś by sie znalazł?